وبلاگ

بهینه سازی ساختار سایت (قسمت سوم)

شاخه بندی درست مطالب، و اختصاص نام مناسب به فایل های سایت، نه تنها به سازمان یافتگی سایت شما کمک می کند، بلکه به موتورهای جستجو کمک می کند تا به راحتی مطالب سایت شما را به دست آورند. همچنین به کاربرانی که می خواهند لینک به سایت شما بدهند نیز کمک می کند.

بهینه سازی ساختار سایت (قسمت دوم)

تگ توضیحات به گوگل و دیگر موتورهای جستجو توضیح مختصری دربارة آن صفحه می دهد. این بخش می تواند شامل چند کلمه کلیدی یا عبارت باشد. این بخش ممکن است از یک جمله تا 2 پاراگراف باشد. این تگ به همراه تیتر در میان تگ head قرار می گیرد.بخش های تگ توضیحات بسیار مهم هستند؛ به دلیل این که گوگل به کاربران خود، صفحاتی را که مربوط به جستجوی آنها است را نمایش می دهد. برای همین داشتن تگ توضیحات یگانه در هر صفحه سایت، به امتیاز شما در نتایج جستجو کمک می کند. همچنین نوشته های این تگ در نتایج جستجو به کاربر نمایش داده می شوند.

بهینه سازی ساختار سایت (قسمت اول)

به آموزش بهینه سازی ساختار سایت خود برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو خوش آمدید. در این آموزش تکنیک هایی را توضیح خواهیم داد تا شما بتوانید سایتتان را به گونه ای طراحی کنید که برای گوگل و موتورهای جستجوی دیگر، به آسانی و کلی ایندکس شود. پیاده سازی مطالب این سایت باعث می شود که موتورهای جستجو به راحتی سایت شما را ایندکس کنند.بهینه سازی ساختار سایت در بعضی موارد، نیازمند تغییراتی در وب سایت است که انجام برخی از این تغییرات برای سایت شما، بسیار حیاتی هستند. اما در زمانی که این تغییرات در سایت اجرا شوند، تأثیر به سزایی در نتایج جستجوی سایت شما خواهند گذاشت. ممکن است شما با بسیاری از موضوعات در این سایت آشنا باشید، ولی ممکن است بیشترِ آنها را در سایت خود اعمال نکرده باشید.مهمترین نکته برای بهینه سازی سایت، هدف شما برای دریافت، کاربر هدف، از موتورهای جستجو است. باید با خودتان بگوئید که چه کاربرانی را می خواهید. در حقیقت بهینه سازی سایت به معنی جایگاه بهتر داشتن در زمینه کاربران هدف شما است.سایت شما ممکن است بزرگ تر یا کوچکتر از این سایت با مقالاتی متفاوت باشد. ولی مطالبی که در این سایت بیان می شود، می تواند در ساختار دیگر سایت ها نیز پیاده سازی شود.امیدوارم این سایت باعث شود که ساختار سایت شما بهینه شده و در نتایج جستجو در مکان مورد نظر خود قرار گیرید.